Startuje román na pokračování. Pište ho s námi!

19. dubna 2010 v 9:52 |  David Vaníček

Román na pokračování: Tango na zlomeném podpatku

Ctěné dívky a dámy,
když jsme se s kolegy z magazínu Žena na portálu tn.cz radili o obsahu tohoto blogu, napadl mě blogromán. Zatím je jasný jen název a hlavní postava. Hrdinka románu "Tango na zlomeném podpatku" se jmenuje Sofie. Pracuje v mediální agentuře na pražském Pankráci, je jí 27 let, ráda sportuje, ráda se baví a ráda by poznala muže, který ji pevně chytne za ruku a zpestří její život.
O čem ale přesně román bude a jak dopadne, to v tuto chvíli neví vůbec nikdo, ani sám autor… Román budu psát na pokračování, každý týden najdete na tomto blogu jednu kapitolu. Jak se bude osud Sofie a jejího příběhu vyvíjet, to bude záležet také na vás, čtenářkách. I Vy se můžete stát románovou Sofií. Chceme vás požádat o zajímavé postřehy a příběhy, životní radosti i zklamání, které do románu v průběhu jeho vzniku zapojíme. Napište mi na david.vanicek@nova.cz a až přijde ten správný čas, Sofie zažije to samé, co vy.

Pěvně věřím, že Tango na zlomeném podpatku nebude jen román jednoho autora, ale hlavní hrdinku budete směřovat i vy sami. Těším se na to. Snad vám hlavní hrdinka bude sympatická a přežije alespoň do Vánoc... Tak s chutí do toho, těším se na vaše emaily. První kapitola románu TANGO NA ZLOMENÉM PODPATKU vyjde začátkem května.

Příjemné čtení,
David VaníčekChcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama