návod pro ženy...jak na muže

10. května 2010 v 21:27 | Tomáš Krejčíř |  Tomáš Krejčíř
No tak jo...jsem skoro poslední. Psát o ženách je jako zkoušet pochopit čtvrtý rozměr.Tak radši o něčem jednodušším. Proč jsou vlastně jenom dvě pohlaví? Proč ne třeba 8?A proč se člověk zamiluje ? A pročse někdo zamiluje do někoho, kdo ho nemiluje? A proč má někdo dítě, když ho vůbec nechce ? A proč někdo utratil za IVF statisíce a pořád nic? Co dá impuls srdci, aby se poprvé rozběhlo a už se až do smrti nezastavilo?...hm, čím jsem starší, tím míň tomu všemu rozumím. Na tajemství je ale hezké, že vzbuzuje zvědavost, touhu... A tak je jasné, co mají chlapi na ženách nejradši... ...i když taková rudá rtěnka, opálené nohy v minisukni a halenka, co se skoro nedá zapnout přes prsa taky nejsou k zahození. Tak vám chci holky poděkovat za to, že jste...Ovšem já už jsem protažený radnicí, takže právo zamilovat se, už jsem využil.Nicméně aspoň vám co jste zamilované, nebo na lásku čekáte přeji všechno nej...nebo možná aspoň jednoho nej :-)

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 M12 M12 | 13. května 2010 v 0:49 | Reagovat

Rád  bych reagoval na větu,kde píšete "právo zamilovat se".
Jo ,kdyby to bylo tak jednoduché.Taky jsem již protažený radnicí,2 závazky,spokojené manželství,v podstatě mi nic nechybí.Ale stalo se co popisujete výše.Zamiloval jsem se.To se takhle jednou ráno probudím a zjistím,že mám v hlavě nastěhovanou jinou ženu.24 hodin,den za dnem.Vím,že je to špatně,že nesmím,že ona by mne nejspíš nechtěla,se svým ksichtem a postavou už si moc nefandím,ale nedejbože kdyby jo.To by skončilo velkým průserem a nejspíš by ten nový vztah dlouho nevydržel.A nejhorší je to,že je na to člověk sám,nikomu se nedá věřit,to už vím.Kdyby tak na to byly nějaké tabletky.
O nějakém právu se zamilovat,se tady nedá mluvit.Zamilování prostě přijde a pak už jen záleží na psychice člověka a okolnostech,jak to dopadne.
Jedna moje půlka by do toho šla,ale ta druhá,asi rozumová,nechce problémy,nechce nikomu ublížit,nechce rozbít fungující rodinu.
Za pár posledních let se kolem mne rozvedlo několik párů známých a já si říkal,že jsme asi jediní normální lidi.Tak tady to mám.
Sice největší krize je pryč,ale pořád to tam někde je zalezlé.Jelikož dotyčnou vidím skoro každý den,někdy to stojí hodně sil,bojovat sám se sebou a nedat na sobě nic znát.
Chtěl jsem tímto říct,že zamilování nebo láska,nebo jak to každý pojmenuje je jeho věc,si nevybírá,neptá se jestli na to člověk má právo nebo ne.Myslím si,že právo má každý,bohužel jsme si vytvořili nějaká pravidla,která je někdy hrozný problém dodržovat.

2 M37 M37 | 13. května 2010 v 8:40 | Reagovat

Nepatříš náhodou jako já mezi ty exoty, kteří se před x-nácti až ceti lety zamilovali, oženili, založili rodinu, (dům, strom) atd.?
Najednou víš, že můžeš city rozdávat, ale myslíš si, že tělo postrádá atraktivitu? A možná je Tvoje sebevědomí na nule, protože sex jsi měl jen s jedinou ženou a už Ti třeba táhne na 40? A také proto se "bojíš" vztahu?
To "normální" je normální pro generaci našich rodičů. Tenhle vzorec už je asi přežitý - zůstat spolu za každou cenu.
To, že se Ti vkradl do hlavy někdo jiný znamená, že někde něco nefunguje. Máš jedinou možnost, pokud chceš zůstat dobrovolně z lásky (ne kvůli dětem) se svou ženou - otevřeně s ní mluvit, poslouchat a naslouchat jí, zkoušet plnit její přání - to vše směrem k ní.
Ale teď to důležitější, co musíš udělat ze všeho nejdříve - upřímně si (prvně sám v sobě) rozeber vaše manželství (po stránce vztahu, citu). Odpověz si hlavně na otázku, jestli chceš a máš chuť do manželského vztahu "investovat" - sám sebe, své city, svůj čas, ...
A polož si otázku (nebo třeba při diskuzi s manželkou se objeví), jestli i ona to nemá taky tak, že jí "v podstatě nic nechybí" a přitom chybí (stejně jako Tobě, jen sis to zatím nepřiznal).
To, že se manželé nemilují (a případně si v sexu a citech každý žije svůj život) neznamená, že by nemohli být dobrými rodiči a zároveň přáteli (toto přijmout nám "zakazují" vštípené modely chování, rodiny, vztahů) a žít spolu pod jednou střechou. Takové soužití není jednoduché, zpravidla je na dobu dočasnou (do samostatnosti dětí), ale jde o to, jestli chceš být se svými dětmi co nejvíce. Takže proč mluvit o "rozbíjení"?
Mezi svými vrstevníky ("Husákovy děti") pomalu už neznám žádné manželství, které by se nerozvedlo, nebo alespoň nerozpadlo. Ale každý konec je začátkem. A přece nechceš za 40-50 let zkonstatovat, že jsi je Ty nebo manželka prožil bez lásky, sice bok po boku, ale v podstatě nešťastně.
Tedy opakuji - upřímně do hloubky si rozeber sám sebe, svůj vztah k ženě, manželství, přiznej si otevřeně, co Ti chybí, co chceš od života. A podle toho jednej.
Manželstvím neopovrhuji, jen jsem byl manželkou (nevěrná v sexu a následně jí přišly i city) donucen přehodnotit přístupy, ve kterých jsem byl vychován a které jsem se úpěnlivě snažil de fakto celý život žít.
Nejhorší pro vztah je nekomunikace, lpění, očekávání a nesvoboda.

3 M52 M52 | 13. května 2010 v 10:23 | Reagovat

Vy jste kokoti

4 XY XY | 13. května 2010 v 10:42 | Reagovat

[2]: Takový názor může mít jen ten, kterému se při ztopoření odkrvuje mozek!

5 Agáta Agáta | 13. května 2010 v 10:50 | Reagovat

[2]:to se prostě stává, že ??? ano přehodnotit..tady pracuje rozum, ale city jsou v konečném zúčtování silnější a po více jak 20letech manželství, které už druhý nechce dál pěstovat protože do cesty přišla "slečinka", se pak zotavujeme dalších x-let.

6 Agáta Agáta | 13. května 2010 v 10:51 | Reagovat

[4]:ano, samozřejmě, to pak jdou všechny pravé hodnoty do pr...

7 Fifinka^^ Fifinka^^ | Web | 16. května 2010 v 17:59 | Reagovat

=D No dobré no..=))

8 Dungeon.keeper Dungeon.keeper | 17. května 2010 v 9:47 | Reagovat

[1]: Tak přesně tohle je ultra pakárna a velice dobře si dovedu představit jaké to je.

9 Dungeon.keeper Dungeon.keeper | 17. května 2010 v 9:50 | Reagovat

[2]: Přečetl jsem několik řádků a autor si asi myslí, že je mistr světa.
Ne nikoliv!
Autor je prostě jednoduché a prostoduché stvoření, které díky tomu, že mělo 3 partnerky z nichž dvě mu dali kopačky a ta třetí mu neřekla ani to. Sebe pokládá za lva salónů a velkého lovce žen.
Povídá něco o sebevědomí, když sám žádné nemá.
Každý má právo chovat se jak chce. Někdo z nás je prostě větší buldozer a někdo menší. To ovšem neznamená, že nepřeji tomu šťastnému to jeho rodinné štěstí. NAOPAK! Já jsem ten chudák, který má toho štěstí tak málo, že hledá další.

10 congnobiva congnobiva | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 0:17 | Reagovat

---

fifa 15 скачать составы 2016, fifa 15 crack only v2 а также <a href=http://15fifa.ru/novosti-fifa-15/10-fifa-15-budet-lishena-rezhima-professionalnyh-klubov-na-xbox-360-i-ps3.html>fifa 15 на ps3</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama