Ach to počasí! Pojďte do fitka!

3. června 2010 v 16:35 | Hanka Kynychová |  Hanka Kynychová
I mě tohle počasí velmi ničí. Místo tradičního sluníčka, rozkvetlých kytek a stromů nás sužuje déšť a zatažená obloha. Já se ale "jako správný Beran" snažím těmto chmurám nepoddávat. Pravidelně cvičím nejen své lekce ve fitku, ale ráda zkouším i novinky.

V současné době mě zaujala ZUMBA - taneční lekce ve stylu latinsko-americké hudby. Toto cvičení mě doslova strhlo. Co vy holky, taky chodíte na zumbu?

Jak asi víte, společně s TV Nova se také věnuji dětem z dětských domovů. Již čtvrtým rokem pořádáme pod hlavičkou sdružení Dětské domovy v pohybu sportovní a hudební projekt "Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou". V letošním roce je do tohoto projektu zapojeno 30 dětských domovů z celé republiky. V květnu měly děti možnost navštívit opravdový sportovní kongres - Fitness Story v Olomouci, kde jsme pro ně připravili speciální program. Přijela za námi děvčata z domovů Radkov-Dubová, Kroměříž, Zlín a Frýdek-Místek.

Holky si vyzkoušely novou fitness aktivitu H.E.A.T. PROGRAM pod mým vedením. Hned v zápětí měl pro děvčata připravenou lekci Dance aerobiku Igor Šustr a celý den uzavírala lekce Disco dance s Martinem Ivaneckým. Děvčata i tety se velmi snažily a pohyb je opravdu bavil.

Jsem ráda, že se aktivní životní styl dostává už i do povědomí v dětských domovech a je tak jedním z prostředků, jak dětem zpestřit jejich volný čas. Budu ráda, když si zde popovídáme nejen o tom, jak hubnout a dodržovat ten pověstný zdravý životní styl, ale také když mi pomůžete s náměty či dárečky pro děti z dětských domovů :-)

Vaše Hanka

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Draki Draki | Web | 26. června 2010 v 22:59 | Reagovat

Mimochodem: Kdo neví, jak vypadá Zumba (a já to také dlouho netušil), ať vyrazí na YouTube - stačí zadat slovo Zumba do vyhledávání a vypadne spousta zajímavých videí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama