Dovolená S ní(m) nebo BEZ ní(něj) ?

30. června 2010 v 14:50 | Tomáš Matuška |  Tomáš Matuška
  Je tady léto a s ním i čas si pořádně odpočinout nejen od pracovních povinností, ale možná i od partnera. Mnoho odborníků takový odpočinek dokonce vřele doporučuje. Možná na tom něco bude, vyrazit pěkně na dámskou nebo pánskou jízdu a poznat kousek světa.
  Pamatujete období v devadesátých letech, kdy se organizovaly hromadné zájezdy pro ženy na cvičení aerobiku (alespoň to tak uváděli) do Chorvatska nebo Itálie? Jaké "žně" čekaly na tamější dobyvatele ženských srdcí (a nejen srdcí) při příjezdu českého autobusu plného žen v očekávání příjemně stráveného týdne plného pohybu. Některé dámy se pak na místa takových letovisek rády vracely i přesto, že aerobic viděly jen z dálky.
  Právě nyní asi většina z Vás plánuje dovolenou a hlavou Vám možná proběhla myšlenka, jestli letos nezkusit vyrazit na dovolenou sama (sám). Poprvé bez partnera? Neztroskotá náš vztah? Nové prostředí i nové podněty - mám to risknout?
  V dlouholetém soužití dvou lidí, kdy už všechno oběma přerůstá přes hlavu a kde si oba navzájem lezou na nervy a obviňují z toho jeden druhého, je určitě samostatná dovolená dobrým nápadem a skvělou příležitostí, jak si od sebe na čas odpočinout a třeba zjistit, že Vám partner(ka) najednou chybí. To vše i za cenu rizika, která s sebou taková samostatná dovolená přináší. Hluboké pohledy, které pomáhají zapomenout na každodenní starosti, svádění, flirty, případná skrytá milostná dobrodružství…
  Pokud vyrazíte sami na takovou dovolenou, dříve nebo později se lákadlo letního flirtování objeví. Třeba někde docela blízko Vás. K dovolené prostě kouzlo letní love story patří a nemusíte být zrovna koketní typ a podobné dobrodružství za každou cenu vyhledávat. Přijde k Vám totiž samo :o)
  Prázdninové lásky dokáží pohladit, potěšit, možná i na několik hodin ohřát tělo a na několik dnů i duši. Je zvláštní, že právě tohle všechno, alespoň podle odborníků, nejvíce vyhledávají lidé v manželství. Ať už prožijete léto s kýmkoliv, přeji Vám, aby bylo co nejkrásnější, plné lásky a nevšedních zážitků.
  Tomáš Matuška, facebook: Tomáš Matuška - moderátor

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Patricie Patricie | 1. července 2010 v 12:56 | Reagovat

Pravdivé Tomi...letní lásky, flirt, zážitky (které se nemusejí nikde říkat) slunce a spokojenost v duši i bez partnera...proč ne?

2 vendy vendy | 8. července 2010 v 15:09 | Reagovat

To znamená, že máme své manžely podvádět? Pane Matuško, vy jste opravdu expert. To vztahu asi moc neprospěje.

3 Jana Jana | E-mail | 10. července 2010 v 22:11 | Reagovat

Tomi máš pravdu,já jezdím  na část dovolené s kámoškou a je to pohoda

4 Irena Irena | E-mail | 17. července 2010 v 17:44 | Reagovat

Tome...na chvíli opustím téma na tvůj článek.
Chci ti napsat,že máš skvělý styl humoru a když jsi ve Snídani s Novou ,tak to je opravdu oživení.
A nyní k článku.Nikdy jsem svého partnera(tedy ,když jsem nějakého měla) nepodvedla.Ale vím jistě,že kdybych mohla zažít letní románek,jdu do toho.
Romantiky je stále méně,preferuje se rozum a plánování a decentnost ....,ale chovat se jen dle svých emocí,být na chvíli opilá láskou,vonět mořem(klidně i Macháčem:-) ),prostě to nemá ani cenu pokračovat ve výčtu krásných pocitů.Ona je totiž celá plejáda nádherných pocitů.
Udělala bych to kdykoli.Co oči nevidí to srdce nebolí.A navíc mi to pohladí duši.
Ale abych nevypadala jako mrcha,tak zůstanu u toho,že opravdu bych to "zrealizovala" pouze v létě.
A to se mě ani neptejte kolik mi je  let.Ale čím starší tím lepší ne?

5 Ada Ada | 22. července 2010 v 22:14 | Reagovat

[4]: Jezisi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama