Chci být taky trochu svá

1. května 2011 v 21:19 |  Hanka Kynychová
Milé dámy, milí pánové, moc Vás opět zdravím. Od chvíle, kdy jsem Vám naposled posílala prostřednictvím těchto stránek pozdrav, se hodně věcí změnilo. Tak začněme popořádku.
Nejdůležitější změna nastala hned na začátku, trochu jsem obnovila tým lidí, kteří mě pomáhají. Mám novou PR managerku Verunku, Kačka, která se mnou spolupracuje už řadu let, se stala mou managerkou. Už jsme spolu za tu dobu zvládly pár hezkých akcí a já jim děkuju a jsem ráda, že je mám a pomáhají mi.
Taky nám odstartoval jubilejní pátý ročník charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Máme spoustu přihlášených dětí, do projektu letos vstoupilo i několik nových dětských domovů. Věřím, že se jim to bude líbit a že budeme brzy mít příležitost se víc poznat. Třeba v létě na soustředění ve Zlenicích, kam s dětmi každoročně míříme.
Podařilo se nám využít krásné spolupráce s tanečníky a zpěváky z muzikálu Děti Ráje a děti z dětského domova v Tišnově si s nimi zatančily přímo na jevišti při představení. Jůůů... Ještě teď z toho mám husí kůži! Také jsme díky jesenickému studiu Ella proměnili holky z dětského domova Kroměříž. Konečně jsem vydala čtyři nová cvičební DVD a pokřtila je za účasti báječných lidí a skvělých kamarádů. Nesmím zapomenout na to, že jsem navštívila se svou cvičební tour Prahu, Brno a Ostravu, a rozhýbali jsme svá těla. Jo, taky jsem běžela s dětmi z domovů pražský půlmaraton...
Za těch pár týdnů jsme zkrátka udělali kus práce a já jsem za to vděčná. Jenže tady idylka končí! Absolutně mě zradilo moje vlastní tělo a ukázalo se, že nikdo není dokonalý a že nikdo není schopný takový zápřah zvládnout. Cítím, že toho je hrozně moc. Zdravotní potíže mě teď donutily zastavit se, zpomalit a pořádně se zamyslet. Co vlastně chci dělat? Jen to, co mě opravdu naplňuje, v čem vidím smysl. Už nadále nechci dělat věci na křeč! Už nechci být superžena, která zvládne milion aktivit, aniž by při tom myslela alespoň chvíli sama na sebe. Když mi před několika dny bylo nejhůř, vzbudila jsem se v noci a šla si sednout ven na zahradu. Sedla jsem si na špalek a seděla tam tak dvě hodiny. Hrozně mi to pomohlo, jen tak chvíli splynout s normálnem, s přírodou.
A tak jsem některé své aktivity prostě omezila. Chci se nadále věnovat své rodině, dětem z domovů, cvičení ve vlastním fitku, prostě tomu, co mě naplňuje a baví. Věřím, že to zvládnu. A tak bych chtěla poradit i Vám, abyste se zkusili na chvíli zastavit a zamyslet, kdo a co je pro Vás nejdůležitější. Věřím, že dojdete ke správné odpovědi. Držím Vám palce.
Mějte se hezky, Vaše a teď už i trochu svoje Hanka

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama