Okouzlující tvář

29. července 2011 v 16:23 | Simona Klučiarovská |  Simona Klučiarovská

Léto je, alespoň podle kalendáře, v plném proudu, ale možná jste , stejně jako já, ještě nestačila vyrazit na dovolenou.

Vaše pleť tak zřejmě ještě čeká na zaslouženou letní relaxaci. Vy ale už teď toužíte po tvářičce, která bude vypadat jako "na" nebo "po" dovolené. Pak nezapomínejte na tvářenku! Ta by měla skutečně patřit k základním kosmetickým produktům, které máte ve své kosmetické taštičce a denně je používáte. Stačí pár šikovných "tahů" a budete nejen vypadat, ale také se cítit, skvěle. A o to nám přece jde!


Tvářenkou můžete projasnit pleť a osvěžit její barvu.
Buďte však opatrná při aplikaci tzv. bronzing barvy, protože na hodně světlé a světlejší pleti vytváří dojem špinavých šmouh. Na snědé nebo opálené pleti naopak vypadá tato barva naprosto skvěle.
Pozor také při nanášení tvářenky na její množství. Pokud jste to už přehnala,odstraňte přebytek čistým štětcem a pak přidejte ještě trošku pudru. Tím celkový dojem zjemníte.
A nezapomeňte si pořídit ani speciální štětec na tvářenku. Opravdu to není zbytečná investice. Štětcem, určeným na tvářenku, si usnadníte její aplikaci.
Krásné léto!


Simona

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bendová hana bendová hana | E-mail | 10. srpna 2011 v 11:39 | Reagovat

moc ráda čtu vaše příspěvky,jsou vtipné a hlavně výborně poradí.Děkuji Hana Bendová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama