Rty k zulíbání

8. září 2011 v 13:35 | MUDr. Jitka Chaloupecká |  Jitka Chaloupecká

Za jeden z atributů ženské krásy jsou v současnosti považovány souměrné a plné rty. Ve své ordinaci se často setkávám se ženami, které se kvůli svým rtům trápí, neboť je považují za málo plné a touží po jejich zvětšení. V řadě případů není drobná korekce skutečně na škodu a klientce může prospět.


Na druhé straně ke mně přicházejí klientky s požadavky předimenzovanými a ty jim potom rozmlouvám. Důležité je, aby výsledek působil vždy esteticky a přirozeně. Má-li žena výrazné rysy obličeje, pak ani výraznější rty nebudou působit rušivě. U žen s velmi jemnými rysy sice mohou být výraznější rty v některých případech zajímavé, ale ve většině případů je vhodnější jen skutečně drobná korekce. Během mé praxe se na mě obrátila také řada žen se rty tak úzkými, že i snahy o optické zvětšeni sebelepšími kosmetickými triky se naprosto míjely účinkem. Takovým klientkám pak zvětšení rtů skutečně prospělo a výrazně jim zvýšilo i sebevědomí.
Rozhodnete-li se tedy , že chcete podstoupit úpravu rtů injekčními implantáty, vyhledejte opravdu erudovaného odborníka. Na jeho umu závisí, zda budou vaše rty po aplikaci výplní vypadat přirozeně. Druhým předpokladem dobrého výsledku je, aby lékař zvolil vhodný a kvalitní výplňový materiál.


Ke zvětšení rtů se v dnešní době nejčastěji používá gel z kyseliny hyaluronové, nebotˇ je bezpečný, hypoalergenní a snadno aplikovatelný. Navozuje novotvorbu kolagenu a váže vodu, čímž dochází ke zvětšení objemu dané lokality.

Korekce rtů injekčními výplňovými materiály jsou časově nenáročné, téměř bezbolestné a nevyžadují žádnou dobu rekonvalescence. Efekt je okamžitý.

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavel Pavel | E-mail | 11. listopadu 2011 v 14:56 | Reagovat

Mě také, a jistě bych svůj domov neopustil.Jen v případě smrti !  Já jsem totiž ženat a to 38 let a se ženou žijeme v domě který jsme tvrdě vydřeli. Jsem invalida.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama