Moje věrná kamarádka

19. října 2011 v 16:12 | Simona Klučiarovská |  Simona Klučiarovská

Stane se vám někdy, že se vám nechce líčit? Mně se to občas stane taky. Ale nikdy nevyjdu ven bez toho, abych neměla aspoň řasenku. Důvěrně jí říkám kamarádka.

V dnešní době nabízí kosmetické firmy řadu řasenek různých barev, tvarů a funkcí. Někdy je těžké se v takovém množství zorientovat, a to hlavně pro ty ženy, které nesledují trendy.

Při výběru ženy často ovlivňují reklamy, ale právě ta řasenka, která vás v reklamě upoutá, nemusí být pro vás vhodná. Nenechte se ovlivnit ani tím, co používá vaše kolegyně nebo kamarádka. Ani to totiž nemusí být to pravé pro vás. Při koupi řasenky si především uvědomte, jaké máte řasy. Každá řasenka má svoji funkci. Může řasy prodlužovat nebo zahušťovat. Některé řasenky plní obě tyto funkce. Velkou roli také hraje to, jako barvu vlasů máme a jak se líčíme. Nejběžnější typ řasenky je samozřejmě černá. Ale na trhu jsou ale i další barvy: např : hnědá, modrá, fialová a zelená. Objevují se také řasenky se třpytkami. Některé ženy se barevných řasenek obávají, ale není opravdu důvod. Pokud patříte mezi ty, které se moc nelíčí, může právě barevná řasenka dodat vašim očím hezký výraz. Možná také řešíte, zda si koupit voděodolnou řasenku.

Já ji doporučuji klientkám na dovolenou k vodě, dále těm, které hodně sportují nebo těm, kterým slzí oči např.z klimatizace. Nevýhodou téhle řasenky je, že se hůř odličuje. Pokud chcete udělat něco víc pro vaše řasy, kupte si řasenku i s tzv.výživou. Nebo si výživu na řasy kupte samostatně. Při koupi si také vyzkoušejte, jak se vám řasenka drží v ruce. To je také velmi důležité. Pokud se Vám kartáček drží dobře, bude se vám barva dobře nanášet a aplikace vás bude bavit. Řasenka by neměla řasy slepovat . Pokud se nám to přece jenom stane, oddělte řasy , dokud není řasenka ještě zaschlá. Můžeme si pomoci i speciálním kartáčkem, který vypadá jako kartáček od řasenky. Pokud se nám barva od řasenky obtiskne na make-up nebo na pokožku, chvilku počkejte a vatovými tyčinkami pak barvu otřete.

Odličovaní řasenky může být také problém ,a proto klientkám doporučuji speciální odličovače na oči. Nebudeme tak trápit ani oči ani řasy. Pokud přece jenom nechceme používat řasenku, doporučuji si nabarvit řasy barvou. U nás v Bomtonu barvení řas provádějí všechny kosmetičky. Barva na řasy je barevně sjednotí, ale neprodlouží je ani nezahustí. Pokud chceme trvalejší efekt hustých a dlouhých řas bez každodenní práce, můžeme si zajít na prodlužování řas. Očí se tím výrazně pozvednou. Musíme však počítat s větší investicí a pravidelným doplňováním řas.Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama