Zažeňte podzimní splíny

26. října 2011 v 16:53 | Michal Voráček |  Michal Voráček

Na rozdíl od letošního léta se to "babí" skutečně vydařilo. Bohužel je však nenávratně pryč a nastoupil podzim. Je tady i se svými mlhami, chladnými dny a deštivým počasím. Začíná roční období, které mají rádi jen málokteří z nás.

Mám pro Vás tip, jak si zpříjemnit i toto roční období. Využijte ho nejen k návštěvě divadel a kin, nejen k příjemnému posezení v kavárnách, ale také k relaxaci. Zvolíte-li tu správnou, nabije vás energií a pomůže vám překonat splíny spojené především s nedostatkem sluníčka.


Možná si říkáte, jak ale poznat, že právě ten a ten relax je pro vás skutečně pravý. Pokusím se vám poradit několik základních kriterií.
1. Zlepšit podzimní náladu vám samozřejmě pomohou i jednorázové procedury, ale výraznější výsledek očekávejte až u prodlouženého víkendu. Během pobytu se totiž nemusíte starat opravdu o nic, věnujete se jen sami sobě, eventuálně někomu blízkému.2. Velkou roli hraje i prostředí, v němž se relaxační zařízení nachází. Pokud si chcete skutečně odpočinout, vybírejte takové, které je v přírodě. Tam totiž rychleji načerpáte energii a tzv.si pročistíte hlavu.3. Vyberte si pobyt sestavený z procedur, vhodných pro dané roční období, nebo si vyberte takové relaxační zařízení, které nabízí i pobyt sestavený na míru. V období podzimu vám budou jistě bližší ošetření, jež vás zahřejí. Např. koupele, masáže teplými lávovými kameny, masáže teplými vonnými oleji, teplé zábaly. U nás ve Velichovkách k nejoblíbenějším v tomto období právě rašelinný zábal. Tělo krásně prohřeje, uvolní a připraví ho na další procedury.4. Konzultujte svůj výběr s odborníky. Kontaktujte zařízení, pro které jste se rozhodli, a ptejte se.

Vstřícnost a odborná úroveň personálu vám hodně napoví.

Speciální rada: Až přijedete do místa, které jste zvolili, vypněte mobilní telefon a soustřeďte se jen na sebe. Nechte se hýčkat a užívejte si to!

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama