Listopad 2011

Předvánoční přípravy! Stres! Pryč s tím!

16. listopadu 2011 v 18:26 | Michal Voráček |  Michal Voráček

Vzhledem k tomu, že jsem v práci obklopen převážně ženami, nemůže mi ujít to, co by mě zřejmě minulo, pokud by mými kolegy byli hlavně muži.

Předvánoční přípravy! Nákupy, úklid, shánění dárků. A samozřejmě s tím spojený stres.

Ačkoliv patřím mezi ty, kteří mají vánoční svátky rádi, předvánoční stres mi dobře nedělá.

Stejně tak je na tom určitě řada z vás. Možná je tedy právě letos čas na změnu.

A tou může být třeba to, že si věnujete jeden předčasný vánoční dárek, kterým může být například jeden prodloužený víkend, z něhož se vrátíte odpočatá a nabitá energií.

Relaxační zařízení už dnes nabízejí i pobyty, které jsou přímo zaměřené na zimní období.

Zahrnují procedury, které vás zahřejí. Patří mezi ně masáže teplými, vonnými oleji, teplými lávovými kameny, koupele nebo různé zábaly. U nás patří mezi nejoblíbenější,pro nás tak typický, slatinný zábal, který rovnoměrně prohřeje a prokrví ošetřované partie a skvěle je připraví např.na masáž.My jsme letos do zimního relaxačního pobytu zařadili také např.méně známou Amma masáž, která klienta nejen uvolní, ale zároveň ho i stimuluje a během krátké doby mu dodá novou energii.Kromě toho jsme do proceduru v zimním relaxu vybrali i Indickou masáž hlavy.Jedná se o jemnou antistresovou masáž energetických center hlavy, šíje, ramen a horní části paží, která se provádí vsedě v pohodlném křesle. Tato masáž navozuje dlouhodobý pozitivní pocit. Jedná se o klienty velmi oblíbenou masáž.Přeji Vám předvánoční čas s minimem stresu!

Doma je mi krásně

9. listopadu 2011 v 15:17 | Michal Jančařík |  Michal Jančařík

Milé dámy,k těmto pár řádkům mě vlastně inspiroval název našeho webu, tedy doma.cz. Co může totiž býti lepšího, než býti právě doma? Musím říci, že mně to těší velice. Chvílemi to bývá se Sofinkou a Julinkou docela jak se říká mazec, ale krásné je to kdykoli. Snad kromě Julinčina nočního vyřvávání. Naše půlroční krasavice má apetit a v poslední době se budí hlady každou druhou hodinu. Starší dvouapůletá Sofinka miminko hodně táhne, celý den kolem ní poletuje a Julinka na starší sestřičce může oči nechat. Takže maličká už je obrovský člen, o všechno se zajímá a vyžaduje podněty. Nejraději je u mě, či u maminky na ruce a vše dělá s námi. S oblibou vaří. Pravda, když je u tatínka, jsme s tím vařením čaje rychle hotoví, ale pak lze akci v kuchyni prodloužit třeba ještě vyndaváním nádobí z myčky..Zkrátka doma je nám krásně, ovšem je třeba vidět, že za touhle harmonií se skrývá neuvěřitené nasazení mojí ženy. Dámy, smekám před vámi, které zvládáte děti, domácnost, vaření a ve "volných" chvílích místo odpočinku ještě stíháte svoji profesi. Přesně tak je vytížená moje paní a do toho ještě to noční vstávání.. Za pár dní má narozeniny a zaslouží si nejen dárky, ale rozhodně i metál. Za statečnost a pohodu, kterou vnáší do našich životů. Julinka, Sofinka a táta děkujíí! Je radost být doma...Váš Michal Jančařík

Čas pro generálku vaší pleti!

2. listopadu 2011 v 16:22 | Jitka Chaloupecká |  Jitka Chaloupecká

Ačkoliv v řadě z nás nevyvolává nástup podzimu příliš radosti, lze na něm najít i řadu pozitiv. V tomto období můžete totiž udělat hodně pro svoji pleť a podstoupit ošetření, pro která není vhodné jaro ani léto.

Začít byste měli s nápravou škod, které na naší pleti napáchalo sluníčko během léta.

Co tedy máte a můžete v tomto období pro svoji pleť udělat?1. Nechte si zkontrolovat všechna znaménka. I když si říkáte, že jste to udělali už před létem, najděte si čas a navštivte dermatologa znovu. Přes léto mohla některá znaménka změnit barvu nebo tvar. Nemusí to sice signalizovat nic negativního, ale také může! Podzim a zima je nejvhodnější období pro odstranění znamének.2. Trápí-li vás pigmentové skvrny, objednejte se na konzultaci k dermatologovi a domluvte se s ním na nejvhodnějším způsobu jejich odstranění.


3. Pokud vás trápí ochablá pletť, využijte podzimu k omlazení pleti laserovými přístroji, intenzivním pulsním světlem, chemickým peelingem nebo revoluční novinkou, kterou nabízíme našim klientkám, tzv.frakční radiofrekvencí.


4. Také pro odstranění bradavic na částech těla, která jsou jinak vystavena slunečnímu záření, je právě tedˇvhodná doba.


5. Máte-li jizvy nebo strije, objednejte se na konzultaci ke zkušenému dermatologovi, který vám navrhne vhodné řešení vašeho problému.


6. Vyskytují-li se u vás rozšířené cévky na obličeji nebo na dolních končetinách, eventuelně zarudlé strije, domluvte se s dermatologem na nejvhodnějším ošetření.


7. Podzim a zima jsou také vhodné pro odstranění nevhodného či nepovedeného tetování, které vás trápí.