Červenec 2012

Léto a lásky

17. července 2012 v 10:43 | Kartářka Martina |  Kartářka Martina


Všimli jste si někdy, že léto je pořádnou zatěžkávací zkouškou pro naše vztahy? Bouřky jsou na denním pořádku nejen v přírodě, ale i v lásce! Jako kartářka dobře vím, o čem mluvím, protože lidé se na mě se svými trápeními obracejí každý den. Zamyslela jsem se nad tím, proč tomu tak je. Nic přece není náhoda!To, koho potkáme na své cestě životem a do koho se zamilujeme, má svůj hlubší smysl. I kdyby to byla jen láska na jednu noc, vždy je důležité se zeptat, proč jste se zrovna vy dva potkali a co se z vašeho vztahu můžete naučit. A v tom jsou velmi užitečné právě kartičky, protože nám otevírají bránu k poznání hlubších a skrytých souvislostí. Je dost dobře možné, že máte s vaší letní láskou karmické vazby z minulých životů a právě díky nim jste se potkali. Někdy je pořádně vzrušující odhalovat, co se za tím vším vlastně ukrývá!Jenomže láska, to není jen vzrušení a vášeň, ale někdy i smutek a trápení. Zahnul vám váš partner v návalu letní vášně? Nebo jste se snad zamilovali do člověka, se kterým nemůžete být? I zde pomohou karty, mají totiž vskutku čarodějnou moc. Odhalí vám nejen příčiny, ale také budoucnost a její důsledky. Že byste o ní možná raději nevěděli? Chyba! Budoucnost totiž nikdy není stoprocentně jistá, máte ji ve svých rukou, a to, co nám osud připravil, lze vlastními činy ovlivnit. Abyste to však mohli udělat, musíte vědět, co se na vás chystá! Kdybyste si nevěděli rady, neváhejte, jsem tady pro vás na čísle 906 704 704 a ráda se s vámi podívám, co říká tajemná řeč karet o vaší lásce.Proč je vůbec léto ve vztazích tak komplikované? Za zvýšené množství nevěr, seznámení a lásek na jednu noc může nejen horké slunce a sezona dovolených. Pravdu hledejte ve hvězdách. Začíná to již kolem 21. května, kdy Slunce vstupuje do Blíženců, znamení sbližování a flirtování. Ledaskdo z nás si právě koncem května a začátkem června uvědomí, že v lásce potřebuje změnu! Poté nastává období Raka, které je klidnější, ale pozor! 22. července Slunce vstoupí do ohnivého Lva, a to je doba té největší vášně v roce. Máte se tedy na co těšit!

Vyloupněte se do krásy!

9. července 2012 v 11:33 | Simona Klučiarovská |  Simona Klučiarovská

Léto je tady a většina z nás se chystá na dovolenou. Mezi produkty, které by rozhodně neměly chybět ani v letní kosmetické taštičce, je peeling.Bez něj totiž nedosáhneme rovnoměrného opálení.

Peeling je důležitou součástí péče o pleť i tělo. Patří mezi produkty tzv. specifické, to znamená, že ho nepoužíváme každý den. Dobrý peeling pleti velice pomáhá, neboť slouží k odstranění odumřelých buněk kůže a umožňuje kůži odstranit staré buňky. Pleť tak může lépe dýchat. U peelingu je důležité, abychom ho používali skutečně podle typu pleti. Pokud máme pleť normální nebo smíšenou stačí použít peeling jednou týdně. Pokud máme pleť mastnou, můžeme peeling použít i 2krát týdně. Pokud ale máme suchou pleť stačí peeling použít jednou za měsíc.

Důležitý je samozřejmě i aktuální stav pleti, pokud mám pleť právě příliš citlivou, vůbec peeling nepoužijeme.

Peelingy dělíme na pleťové a tělové. Rozdíl mezi nimi je ten, že peeling na pleť je jemnější než na tělo. Pleťové peelingy mohou být různé. Nejčastější typ peelingu je s částečkami , které pleť mírně obrousí. Používají se například různé otruby, diamantový prášek atd. Tento druh peelingu nanášíme krouživými pohyby.

Enzymatické peelingy jsou peelingy na bázi působení AHA kyselin.Tyto peelingy jen naneseme, necháme působit na pleti a pak odstraníme.Odstraňujeme je buď klasicky jenom vodou, nebo některé můžeme i tzv. gumovat. Po nanesení těchto peelingů projíždíme prsty po pleti a gumujeme. Tyto peelingy však nejsou příliš oblíbené, protože dělají v koupelně nepořádek - olupující se kůže je prostě všude. Na tělo jsou oblíbené klasické peelingy se zrníčky. Tělový peeling můžeme provádět ale i lufou nebo mořskou houbičkou na sucho.

Peeling je potřeba používat celoročně. Většinou ho můžeme najít mezi čisticími produkty na pleť.

RADA !!!
Na peeling nezapomínejte zejména před nanášením samoopalovacího krému!