Září 2012

Spřízněné duše – kdo je vaše druhá polovina?

26. září 2012 v 15:11 Kartářka Martina

Již odmalička jsem měla intuitivní pocit, že na světě musí existovat nějaká má spřízněná duše, mé druhé já. Později si to člověk v hlavě definuje lépe a začne hledat toho pravého či tu pravou. Co však dělat, když vás "ten pravý" zklame? Existují spřízněné duše doopravdy, nebo je to pouze náš věčný sen?

Hledání toho pravého partnera je záležitostí, kterou máme jako lidé jaksi instinktivně zakódovanou a ani ten největší pesimista se nevyhne občasnému snění. Přiznejte se, netoužíte alespoň v koutku své duše po tom, najít někoho, kdo bude vaší druhou polovinou? Již dětské pohádky nás přesvědčují, že existuje, realita je však často trochu jiná. Životní zkušenosti již vzali iluze o té pravé lásce nejednomu z nás. Musí to tak být? Lidé se mě při vykládaní karet často ptají, zda je to ten pravý nebo ta pravá. Problém spřízněných duší však není v tom, že by neexistovaly - právě naopak! Háček je však v tom, že všechno je trochu složitější, než si většina z nás myslí.

Lidské duše se po mnoho svých vtělení setkávají v různých životních rolích. Váš nynější partner mohl být vaším partnerem nebo alespoň tajnou láskou i v minulém životě, a s největší pravděpodobností to není ani zdaleka poprvé, co se setkáváte. Nitě našich osudů jsou však propleteny zákonem, který se jmenuje karma. Zjednodušeně řečeno, funguje to tak, že jak kdo zaseje, tak i sklidí, a vše dobré i špatné se vždy vrátí ke svému původci. Co z toho všeho vyplývá? Velmi často se stává, že lidé potkají svoji spřízněnou duši, ale nedorozumění, které se mezi nimi za ten čas nastřádala, zabrání tomu, aby jejich láska vydržela. A to je škoda! Co se s tím dá dělat?

Pravá spřízněná duše se pozná snadno. To, co vás spojuje, je naprosto neopakovatelné, oba dva to cítíte a jen velmi těžce se to popisuje slovy. Když to cítíte, vyplatí se hledat si k sobě cestu, a to i přes nepřízeň osudu. To, co vás rozděluje, je většinou pouze nedorozumění - skutečná láska si vyžaduje trpělivost!

Nevíte, jak se sblížit s vaší láskou, ale víte, že spolu jednoduše musíte být? Hledáte si k sobě cestu přes nedorozumění? Zavolejte mi na číslo 906 704 704 - zeptáme se společně karet a vyřešíme vaše trápení!

Stará láska nerezaví

5. září 2012 v 10:31 Kartářka Martina

Stalo se vám to už taky? Setkání po letech dovedou někdy pěkně rozbušit srdce a zamíchat karty osudů. Něco mezi nebem a zemí způsobuje, že duše, které se mají potkat, se opět potkávají. Jaký to má smysl a význam?

Na konci léta se jako kartářka pravidelně setkávám s příběhy, které vypadají doslova jako vystřižené z románu. V létě se hodně cestuje a lidé se setkávají víc než jindy. Možná proto se kolečka osudu točí rychleji.

Nedávno jsem vykládala karty jedné mladé ženě, které se stala zvláštní věc. Setkala se se starým známým, se kterým byli do sebe kdysi dávno, ve studentských dobách, velmi zamilovaní, ale kvůli rozdílným představám o životě a budoucnosti jejich láska ztroskotala. Poté se jejich kontakty přerušili, on se oženil a posléze rozvedl, ona pracovala v zahraničí, nic nenasvědčovalo tomu, že by ještě někdy mohli být spolu. Na třídním srazu po deseti letech to však opět zajiskřilo a zjistili, že jejich názory a plány se změnily - nyní by se k sobě hodili úplně ideálně. V jejím životě však už jeden muž je, a proto nevěděla, jak se má rozhodnout.

Hry, které s námi hraje osud, jsou někdy opravdu nevyzpytatelné. Stará láska, když je opravdová, přetrvá roky, zůstává ukryta někde hluboko v našem srdci, aby pak opět mohla vytrysknout na povrch. Nemusíme o ní ani tušit, a pak se vrátí jako blesk z jasného nebe. Jsou si dvojice duší opravdu souzeny? Je takové setkání signálem, že je to ten pravý?

Karty i mé zkušenosti říkají, že existují dvě možnosti. Asi polovina osudových setkání po letech se končí šťastným vztahem, tito lidé si byli zkrátka souzeni. Druhá polovina jsou vztahy, kdy si dvojice prostě jen potřebuje něco dořešit. Spojuje je karmické pouto, které se ještě nevybilo, proto jejich románek pokračuje tam, kde tehdy skončil, ale časem vášeň vyhasne. Poznat, o který případ jde, není lehké - ale od toho jsou zde karty. Váháte, zda má smysl obnovit starou lásku? Zavolejte mi na číslo 906 704 704 - moc ráda vám poradím!