Spřízněné duše – kdo je vaše druhá polovina?

26. září 2012 v 15:11 |  Kartářka Martina

Již odmalička jsem měla intuitivní pocit, že na světě musí existovat nějaká má spřízněná duše, mé druhé já. Později si to člověk v hlavě definuje lépe a začne hledat toho pravého či tu pravou. Co však dělat, když vás "ten pravý" zklame? Existují spřízněné duše doopravdy, nebo je to pouze náš věčný sen?

Hledání toho pravého partnera je záležitostí, kterou máme jako lidé jaksi instinktivně zakódovanou a ani ten největší pesimista se nevyhne občasnému snění. Přiznejte se, netoužíte alespoň v koutku své duše po tom, najít někoho, kdo bude vaší druhou polovinou? Již dětské pohádky nás přesvědčují, že existuje, realita je však často trochu jiná. Životní zkušenosti již vzali iluze o té pravé lásce nejednomu z nás. Musí to tak být? Lidé se mě při vykládaní karet často ptají, zda je to ten pravý nebo ta pravá. Problém spřízněných duší však není v tom, že by neexistovaly - právě naopak! Háček je však v tom, že všechno je trochu složitější, než si většina z nás myslí.

Lidské duše se po mnoho svých vtělení setkávají v různých životních rolích. Váš nynější partner mohl být vaším partnerem nebo alespoň tajnou láskou i v minulém životě, a s největší pravděpodobností to není ani zdaleka poprvé, co se setkáváte. Nitě našich osudů jsou však propleteny zákonem, který se jmenuje karma. Zjednodušeně řečeno, funguje to tak, že jak kdo zaseje, tak i sklidí, a vše dobré i špatné se vždy vrátí ke svému původci. Co z toho všeho vyplývá? Velmi často se stává, že lidé potkají svoji spřízněnou duši, ale nedorozumění, které se mezi nimi za ten čas nastřádala, zabrání tomu, aby jejich láska vydržela. A to je škoda! Co se s tím dá dělat?

Pravá spřízněná duše se pozná snadno. To, co vás spojuje, je naprosto neopakovatelné, oba dva to cítíte a jen velmi těžce se to popisuje slovy. Když to cítíte, vyplatí se hledat si k sobě cestu, a to i přes nepřízeň osudu. To, co vás rozděluje, je většinou pouze nedorozumění - skutečná láska si vyžaduje trpělivost!

Nevíte, jak se sblížit s vaší láskou, ale víte, že spolu jednoduše musíte být? Hledáte si k sobě cestu přes nedorozumění? Zavolejte mi na číslo 906 704 704 - zeptáme se společně karet a vyřešíme vaše trápení!

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Frankie Frankie | Web | 26. září 2012 v 19:42 | Reagovat

S tím souhlasím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama