Karty odhalí, zda je láska opravdová

8. října 2012 v 13:57 |  Kartářka Martina

K napsání tohoto článku mě inspirovalo setkání se starou kamarádkou. Řešila zrovna důležitý problém - zamilovala se, ovšem ne do svého muže, ale do léčitele, ke kterému chodila se zdravotními potížemi! Byl to člověk vnímavý k energiím, který jí řekl, že se znají z minulých životů a že si ji pamatuje. No řekněte, co byste dělali v takové situaci?

Kamarádka se naštěstí zachovala rozumně. Vzpomněla si, že do svého manžela, otce svých dvou dětí, byla na začátku zamilovaná úplně stejně. A poslala léčitele do háje. Za pár týdnů ho viděla s jinou - zřejmě byl v minulém životě nějakým šejkem s vlastním harémem, žertovala.

Stejně jako já se moje kamarádka zabývá výkladem karet a je to věc, o které si spolu velmi často povídáme. Vždy, když máme nějaký problém, automaticky sáhneme po kartách, a hned je nám vše jasnější. Bylo to tak i v tomto případě. Karty odhalily, že přestože je tady velká vnitřní blízkost, nedopadne to dobře. Což o to, intuice je intuice a obě jsme se o tom mnohokrát přesvědčily, když však jde o věci, které byste raději neviděli, musí vám je říct někdo nebo něco zvenčí. A k tomu jsou karty jako stvořené, protože odhalují, jaký je nejpravděpodobnější vývoj událostí v budoucnu. To neznamená, že byste to nemohli změnit, je však potřeba si uvědomit, že to lze udělat jen s největším odhodláním, protože proti vám stojí síly osudu.

Setkala jsem se však už i s úplně opačným případem. Slečna, které jsem vykládala karty, byla zasnoubená a měla plány do budoucna, když se zamilovala do jiného muže. V tomto případě karty jednoznačně ukázaly na novou lásku. Potvrzení správnosti výkladu? Ještě než dotyčná dáma stihla cokoliv udělat, dostaly se k ní zprávy o snoubencově nevěře!

A jaké z toho všeho vyplývá ponaučení? Co vypadá na první pohled stejné, nemusí být stejné i ve skutečnosti. Chcete vědět, co za tím vším stojí a jak se budou věci dál vyvíjet? Zeptejte se karet, odpoví vám překvapivě přesně! Zavolejte mi na telefon 906 704 704, podíváme se spolu na váš problém nejen v lásce!

Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 BillyEvasy BillyEvasy | E-mail | Web | 15. března 2017 v 3:51 | Reagovat

wh0cd553212 <a href=http://advairdiskus2017.com/>advair diskus</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama