Listopad 2012

Kartami ke skvělé kariéře - je to možné?

19. listopadu 2012 v 18:29 Kartářka Martina

Karty, kariéra - není náhoda, že se tyto dvě slova začínají stejnými písmeny. Máte potíže v zaměstnání? Marně hledáte vysněnou práci nebo čekáte na geniální podnikatelský nápad? Co takhle zeptat se karet - již mnoha lidem pomohly najít tu pravou cestu za úspěchem!

Pracovní život je po lásce druhým nejčastějším tématem otázek, na které se mě lidé jako kartářky ptají. Každý problém je trochu jiný: potíže se šéfem či kolegy, nízký plat, komplikace v podnikání, nedostatek seberealizace. Někoho trápí dlouhodobá nezaměstnanost, jiný si stěžuje na přepracovanost. Společným jmenovatelem velké části otázek je rozhodování mezi různými možnostmi.

Dotazy na kariéru jsou velmi zajímavé. Mnohem víc než u čehokoliv jiného v nich jde o naše vlastní rozhodnutí. My sami toho můžeme vlastní vůlí spoustu ovlivnit, na rozdíl od milostných a jiných vztahů, kde jde o city a emoce a všechno se odehrává spíš na úrovni srdce než rozumu.

Úspěch v práci je v lidském životě jednou z nejdůležitějších věcí, to vám snad ani nemusím povídat. Právě v práci můžete najít seberealizaci, smysl života a potěšení, a to nezávisle na tom, jestli vaše osobní vztahy právě teď fungují nebo nikoliv. Já sama jsem se nejvíc zdokonalila ve výkladu karet právě v jednom náročném životním období, kdy jsem měla problémy s láskou a rodinnými vztahy.

A pak díky jednomu výkladu a kartám, které mi vyšly, přišlo poznání, procitnutí a inspirace. Uvědomila jsem si, že se vlastně nemusím živit nudnou prací v kanceláři, která mě svého času zoufale nebavila, a že můžu zasvětit svůj život tomu, co mě skutečně naplňuje a spojit příjemné s užitečným. Zasvětila jsem život výkladu karet a postupně se mi začalo dařit se tím živit. Nejdůležitější pro mě však pořád zůstalo, že mohu pomáhat lidem, a že v tom vidím hluboký smysl!

Najděte i vy svoji pravou životní cestu, která vás bude bavit, živit a přinese vám pocit naplnění! Pro každého z nás taková cesta existuje, objevili jste už tu svoji? Potřebujete pomoct? Zavolejte mi a zeptáme se společně karet. Jsem zde pro vás na telefonním čísle 906 704 704!