Duben 2013

Problémy v lásce – nevyhnou se ani kartářkám!

26. dubna 2013 v 17:09 Kartářka Martina


Jako kartářka pomáhám lidem řešit problémy s láskou. Možná byste si mysleli, že když vím jak na to, tak sama žádné trápení nemám. Opak je pravdou, a podobně jsou na tom i mnozí ostatní, kteří se rozhodli jít po duchovní cestě. Skoro by se dalo říct, že je to něco za něco. Získáte schopnost vhledu do problémů jiných lidí, ale za cenu toho, že si všechno musíte zažít na vlastní kůži!

Žiji sama a ten pravý muž se pro mě dosud nenašel a vlastně ani nevím, jestli na něj ještě vůbec čekám. V posledních letech to totiž několikrát neklaplo a uvědomila jsem si, že než potkám někoho, s kým budeme moct společně prožít stáří, asi mě ještě na mé duchovní cestě čeká pár krůčků, které si musím udělat sama a nikoliv v páru. Samozřejmě mi k tomuto zjištění pomohly mé karty, ale některé věci jsem musela řešit spolu s kamarádkou, která je taky kartářka. Ono to totiž často bývá tak, že člověk jasně vidí příčiny problémů jiných lidí, ale s těmi vlastními toho moc nezmůže. Takový už je osud, vždy nám naloží tu nejtěžší lekci, kterou jsme v dané chvíli schopni zvládnout. Pro mě to momentálně je vyrovnat se se samotou, abych pak mohla najít vztah založený na něčem jiném než ty předchozí. Ale ne o tom jsem vám chtěla povídat.

Nejen já, ale i další mí známí z esoterických kruhů jsme si nezávisle na sobě všimli, že mezi námi je jen málokdo, komu by vydrželo partnerské štěstí dlouhodobě. Když jsem o tom vyprávěla bratrovi, který je spíš skeptik, tak se ptal, jak to, že si nepomůžeme, když to tedy tak dobře umíme. Jenomže o tom to není.

Mezi lidmi co se intenzivně věnují esoterice, je mnoho krásných párů, ale spousta z nich se po čase rozchází. Většina z nich se rozejde v dobrém a zůstávají přátelé, což je důležité zvláště když mají děti. Já sama jsem s bývalým přítelem dobrá kamarádka a rozdělilo nás před lety právě to, že jsme se duchovně posunuli různými směry. Najednou jsme zkrátka cítili, že už jsou to dvě různé cesty a ne jedna stejná. Esoterickému poznání totiž každý z nás, kdo po něm toužíme, musí něco obětovat, a většinou jsou to právě vztahy. Už jsem si párkrát říkala, že být "obyčejným člověkem" je snad někdy i lepší, ale když se jednou vydáte na duchovní cestu, vrátit se z ní nelze, protože už jste jiný člověk než předtím, máte poznání a vhled, které změní váš přístup k životu.

Když tedy budete příště mluvit s kartářkou nebo věštkyní o lásce, buďte si jisti, že podobné problémy sama dobře zná z vlastní zkušenosti. Na všem špatném je však něco dobrého, a právě díky vlastním špatným zkušenostem s láskou můžu lidem, kterým pomáhám, lépe porozumět, vžít se do jejich situace a najít tu správnou radu.


Hodíte se k sobě? Nová láska, horoskop a varování v kartách!

3. dubna 2013 v 16:33 Kartářka Martina

Nedávno za mnou přišla jedna moje kamarádka, prý se seznámila se zajímavým mužem a jestli bych jí vyvěštila, jak se k sobě hodí. Abych pravdu řekla, moc se mi do toho nechtělo. Něco mi totiž říkalo, že tam bude nějaký problém. A ukázalo se, že intuice měla pravdu.

Byla to nová známost, kterou kamarádka navázala přes internet. Podle fotky vypadal docela sympaticky, i když nějaká drobnost, nevím přesně co, mi na něm neseděla. Ale na druhé straně, my dvě jsme vždy měly rozdílný vkus na chlapy. Když se mi kamarádka poprvé ozvala, vyměnili si předtím jen pár kratších mailů a měli domluvenou první schůzku.

Jejich partnerský horoskop vypadal skvěle, říkala jsem tedy kamarádce, že podle všeho by si měli výborně rozumět a byla z toho nadšená. Její horoskop na den schůzky však vypadal špatně, kamarádka ji tedy přeložila. A co se nestalo, shodou okolností opět na den, kdy jim hvězdy nepřály. A úplně stejně ještě jednou potřetí. Říkala jsem jí, že to není náhoda a ať už termín dál nemění, že to asi bude nějaké znamení.

Zajímavé věci se nám ukázaly i v kartách. Vypadalo to na překážky v blízké budoucnosti, které povedou k odhalení něčeho skrytého. Byla jsem opravdu zvědavá, jak ta schůzka nakonec dopadne a kde že je ten skrytý problém.

Co vám budu povídat, zajiskřilo to mezi nimi, ale kamarádka je rozumná žena a dala si pozor, aby neskončili hned první večer v posteli. Udělala dobře. Za pár dní totiž vysvitlo, že dotyčný nebyl zas tak úplně nezadaný. Měl manželku a děti v jiném městě a mé kamarádce přitom vyprávěl, jak hledá ženu na celý život. Známostí na internetu měl hned několik. Zkrátka klasický lhář a podvodník. Chvíli však trvalo, než na něj kamarádka zapomněla, protože si v jistém ohledu skutečně padli do oka a rozuměli si.

Co z toho vyplývá? Nevyplatí se dělat si naděje jen proto, že se k sobě hodíte podle data narození. Ano, znamená to, že si máte co říct, nebudete se spolu nudit a budete naladěni na podobnou vlnu. Horoskop narození vám však bohužel nezaručí, že je to dobrý člověk, kterému můžete věřit a spolehnout se na něj. Lhářem, podvodníkem nebo třeba i násilníkem se totiž člověk nerodí, ale stává se jím.

Horoskop je důležitý, ale jsou věci, na které je lepší se zeptat karet. I tentokrát byly spolehlivé a prozradily, že hrozí potíže. Asi vůbec nejlepší je zkombinovat karty a horoskop. Partnerský horoskop je totiž nejužitečnější až v té fázi vztahu, kdy už se znáte dost dobře na to, abyste si navzájem mohli věřit, a přejete si zjistit, jaký má váš vztah potenciál a nebo vyřešit nějaké neshody. Je velmi užitečný i po letech nebo desetiletích vztahu, naopak dělat si ho po dvoudenní známosti je trochu předčasné. Pokud neodoláte zvědavosti, tak si dejte pozor, ať si neděláte falešné naděje jako moje kamarádka. A nezapomeňte se zeptat na budoucnost karet!