Znamení v číslech a písmenech – jsou všude kolem nás

12. srpna 2013 v 17:04 |  Kartářka Martina


Když člověk chodí po světě s otevřenýma očima, tak se někdy nestačí divit, kolik tajemných znamení může potkat. Jediný problém je v tom, že jsou to věci, které by nás kolikrát vůbec nenapadlo považovat za signál shůry!

Před nějakou dobou jsem si začala všímat symboly v číslech a slovech. Je to takové malé každodenní věštění. Všímavému člověku to může pomoct v nejednom rozhodování, proto se s vámi ráda podělím o pár tipů, kam je dobré se dívat a jak tyto symboly vykládat.

Numerologické věštění z hodinek

Jedna z mých oblíbených každodenních "věšteckých pomůcek" jsou hodinky nebo hodiny. Nejlépe digitální! Stalo se vám již někdy, že jste se náhodně podívali na ciferník hodin, a "náhodou" jste spatřili čas jako 11:11, 22:22, 10:10 nebo něco podobného? Když se to stane jednou za čas, lze to považovat za náhodu - hlavně pokud máte ve zvyku často kontrolovat, kolik je hodin! Znamením se však tato čísla stávají ve chvíli, když je na hodinách vídáte podezřele často a opakovaně!

A jak taková číselná znamení vykládat? To závisí na tom, jestli se v nich pokaždé opakují stejná čísla nebo nikoliv. Jestliže často vídáte zajímavé kombinace čísel, ale pokaždé je to nějaká jiná (například se podíváte a je 13:13, příště je to 14:41 a pak třeba 16:16), znamená to, že ve vašem životě se blíží nějaké důležité události, ale nelze blíž říct, čeho se budou týkat. Jestliže se v nich naopak vždy opakují stejná čísla, můžete se pokusit odhalit konkrétnější poselství. Třeba 12:22, pak 2:22 a pak když se podíváte večer 22:22 nás odkazuje na numerologickou symboliku čísla 2. To znamená, že v rozhodování, které právě děláte, byste neměli zapomínat na partnerství a spolupráci s ostatními lidmi - tedy na poselství čísla 2.

Symbol, který prozradil pravou lásku

Zajímavé a někdy i veselé může být "věštění" z textů, které "náhodně" někde spatříte. Byli byste překvapeni, že takové znamení může člověku dát ohromně výstižnou odpověď na jeho otázky! Stačí mít oči otevřené a hledat ve věcech souvislosti.

Zajímavá příhoda se nedávno stala jedné mojí dobré známé. V té době si velmi intenzivně řešila své vztahy a rozhodovala se mezi dvěma muži. Měla z toho trápení, ve kterém jsem se jí snažila pomoct. Znamení, které jí pomohlo definitivně si uvědomit, který z těch dvou je pro ni ten pravý, však nakonec přišlo způsobem, který nás obě překvapil!

Jednoho dne jela kolem divadla, kde zrovna visel nový plakát jednoho představení - jmenovalo se "Rusalka". A přesně to bylo znamení, které čekala. Jeden z těch dvou mužů jí totiž něžně říkal právě tímto jménem. Díky tomu, že se "náhodně" podívala někam, kam se vlastně dívat vůbec nemusela, získala odpověď na to, který z jejich dvou ctitelů je ten pravý. Byl to ten, který jí dal tuto romantickou přezdívku. Dodnes jsou spolu a jsou šťastní!


Chcete také blog jako Zdena Lacková? Založte si jej zdarma zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | E-mail | 8. června 2014 v 16:50 | Reagovat

Dobrý den, obracím se na Vás s velikou prosbou.. poslední dobou cca 3 měsíce pořád vídám číslo 13, na telefonu, na hodinách, na mikrovlnce, na pračce, dostala jsem klíček od sříňky do bazénu č. 13, pořád  a často.. prosím, co to může znamenat, může to být nějaké varování? Moc Vám děkuji za odpověď.

2 Ludmila Gebauerová Ludmila Gebauerová | E-mail | 10. června 2015 v 17:59 | Reagovat

Dobrý den.Jsem již dlouho vdovou.Manžel měl v práci č.753 a mě se již mnohokrát stalo,že se probudím,podívám se na hodinky a je 7.53,znamená to něco?Děkují

3 gta 5 money cheat ps4 gta 5 money cheat ps4 | Web | 3. července 2017 v 3:20 | Reagovat

•    Your post has many detail information. I read all your article and I really like it. Thank you for sharing this great post.

4 ShaylaRzmhw ShaylaRzmhw | E-mail | 12. října 2018 v 3:07 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama